Q3 2023 Poročilo Je Tukaj 📝

Nazaj

Pozdravljeni vsi!

Tretje četrtletje 2023 je bilo vse prej kot dolgočasno in umirjeno. Ko se bližamo koncu leta in vstopamo v zadnje četrtletje, je čas, da se ozremo nazaj na naš napredek in si pogledamo zaveze, ki smo si jih zadali na začetku preteklega četrtletja.

Ob pregledu ciljev, določenih za tretje četrtletje, je tukaj naše poročilo:

Razvoj in napredek

  • Naša glavna osredotočenost je bila močno povezana z našim hitro se približujočim lansiranjem $CUT žetona. Končna testiranja pametnih pogodb in procesov odražajo našo predanost zagotavljanju brezhibne izkušnje za vse člane skupnosti.
  • Poleg tega je naša ekipa dosegla pomembne mejnike, zlasti dokončanje dodatne staking funkcije, razvoj arhitekture naše aplikacije in opazen napredek pri razvoju frontend-a ter middleware-a.

Skupnost in ekipa

  • Naša globoka zaveza vključevanju skupnosti se odraža v uspešni organizaciji drugega CryptoUnity dogodka. Predviden je že za to soboto in pričakujemo, da bo to dinamičen dogodek, poln interakcij, poučnih trenutkov in zanimivih razprav.
  • Poleg tega, širitev naše ekipe prinaša svežo energijo in poglede, saj smo toplo pozdravlili dva nova člana. Njuna priključitev dodaja našemu bazenu raznolikosti talentov, kar obeta še več inovativnih idej za našo prihodnjo pot.
  • Zelo pomemben mejnik tega četrtletja je naše partnerstvo s podjetjem CompoSecure. Kot vodilni v industriji proizvodnje premium metalnih kartic, je CompoSecure dosledno postavljal merila za eleganco, varnost in inovacije. Z zapuščino služenja vodilnim ameriškim izdajateljem kartic in proizvodnje milijonov metalnih kartic pod rokavom, je naše sodelovanje z njimi znamenje zavezanosti k ponujanju neprekosljive kombinacije stila in funkcionalnosti naši skupnosti.

Pričakovanja in prihodnji koraki

  • Čeprav smo doživeli veliko rast, je nekaj prizadevanj še vedno v fazi finalnega piljenja. Posodobitev naše spletne strani in dvig ravni naših delavnic, sta tik pred vrati. Čeprav oba trajata nekoliko dlje kot je bilo pričakovano, smo zavezani k dostavi le najboljšega za vas.
  • Poleg tega je faza iskanja investicij, ključni korak za našo širitev, pripravljena na začetek, saj je bila v tem času skrbno načrtovana in strukturirana.

Zaključno, tretje četrtletje je bilo tako izzivalno, kot nagrajujoče. Naš road map je morda imel nekaj minimalnih ovinkov, vendar je cilj ostal jasen in na dosegu roke. Z vašo stalno podporo smo trdno zavezani k temu, da bo CryptoUnity svetilnik v svetu kriptovalut.

Hvala, ker ste z nami na tej poti.

Lep pozdrav,

Ekipa CryptoUnity