MENJALNICA ZA ZAČETNIKE JE ZNIŽALA PRODAJNO PROVIZIJO SVOJEGA $CUT ŽETONA

Nazaj

Vloga naše skupnostI še nikoli ni bila pomembnejša. Pred kratkim smo se odzvali na razprave v naši skupnosti in se odločili, da znižamo prodajno provizijo – iz 9% na standardne 3%. Ta prilagoditev ni le znižanje provizij, ampak tudi zaveza k povečanju sodelovanja skupnosti v naših odločitvenih procesih. S polnomočenjem naših članov, s tem da imajo besedo pri novi alokaciji provizije, poglobimo njihovo vključenost v oblikovanje poti naše platforme, menjalnice za začetnike.

VPLETENOST SKUPNOSTI V STRUKTURO PROVIZIJ

Odločitev za znižanje prodajne provizije je bila spodbujena z aktivnimi razpravami v naši skupnosti. Ob prepoznavanju potrebe po spremembi smo ne le znižali provizijo, ampak smo tudi želeli pooblastiti našo skupnost z vključevanjem v odločitveni proces glede nove razporeditve procentov provizije. Ta poteza poudarja našo zavezanost k transparentnosti in vključenosti skupnosti, kar postavlja temelje za bolj vključujoč in odgovoren ekosistem žetona naše menjalnice za začetnike.

GLASOVANJE O NOVI ALOKACIJI

Z napovedjo znižanja, je bil naslednji korak odločitev o razporeditvi teh novih 3%. Naši skupnosti smo predstavili tri možnosti, od katerih ima vsaka vpliv na likvidnost in nagrade imetnikov $CUT žetona:

  • 2% za imetnike, 1% za likvidnost
  • 1% za imetnike, 2% za likvidnost
  • 3% za likvidnost

Pomen te odločitve smo sporočili preko naših kanalov, pri čemer smo člane pozvali, naj premislijo, kaj bi bilo najbolje za trajnost in rast $CUT-a ter njegove skupnosti. Glasovanje je potekalo 24 ur, kar je zagotovilo, da je imel vsak priložnost sodelovati in izraziti svoje mnenje.

REZULTATI IN REFLEKSIJA

Raven sodelovanja med glasovanjem je bila impresivna, kar odraža skupnost, ki ni le aktivna, ampak tudi premišljena glede prihodnosti platforme. Rezultati so bili naslednji:

Večina je jasno podprla večanje likvidnosti. Izbira, ki lahko pomaga blažiti volatilnost in spodbuja stabilnejše trgovalno okolje.

POGLED NAPREJ

Ta odločitev in njen izid poudarjata moč skupnosti v oblikovanje delovanja in prihodnosti platforme. Z aktivnim sodelovanjem so naši člani skupnosti pokazali svojo zavezanost uspehu in zdravju $CUT ekosistema, na dolge proge.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste si vzeli čas za glasovanje in prispevali k tej pomembni odločitvi. Ko bomo nadaljevali, bodo te skupne odločitve še naprej opredeljevale našo pot in krepile temelje zaupanja in sodelovanja, na katerih je zgrajena naša menjalnica za začetnike.

Nadaljujmo z oblikovanjem naše skupne prihodnosti, s spodbujanjem platforme, ki ne le izpolnjuje, ampak presega pričakovanja svoje skupnosti. Hvala za vašo podporo in navdušenje.