KAKO SE NA LANSIRANJE $CUT ŽETONA, PRIPRAVLJAMO MI

Nazaj

Živijo vsi!

Medtem ko se pripravljamo na lansiranje $CUT žetona, ste morda radovedni, kaj se dogaja za kulisami. V duhu popolne transparentnosti, si poglejmo, kako se pripravljamo na ta pomemben mejnik mi.

OSREDOTOČENOST NA SKUPNOST IN IZOBRAŽEVANJE

Ena izmed pomembnih točk na našem dnevnem redu priprav je zagotovitev, da ste dobro opremljeni z znanjem in orodji, potrebnimi za sodelovanje pri lansiranju žetona:

  • Vodnik po BSCscan-u,
  • Vodnik po PancakeSwap menjalnici,
  • Kako se pripraviti na lansiranje žetona,
  • AMA dogodki o pripravah na lansiranje žetona (vse tri dele lahko najdete na našem YouTube kanalu) in
  • Članek o psihologiji na volatilnem trgu kriptovalut (članek na Medium).

Ta gradiva so zasnovana tako, da razjasnijo postopek in okrepijo vaše razumevanje dinamike trga kriptovalut. Ostanite z nami, saj načrtujemo izdajo še večih vsebin, vključno z video vodniki, da še dodatno izboljšamo vašo pripravljenost.

MARKETINŠKE STRATEGIJE

Obstaja rek: “Najboljša raketa na svetu ne bo nikoli pomembna, če nihče ne ve zanjo.” Naša marketinška ekipa dela na polno, da se glas o CryptoUnity-ju sliši jasno in glasno. Angažiramo različne skupnosti preko AMA dogodkov pri njih, sodelujemo z ustvarjalci vsebin, izdajamo članke in sklepamo različna strateška partnerstva. Ta večplastni pristop ima cilj razširiti naš doseg in poudariti vrednost CryptoUnity-ja v kripto ekosistemu. Poleg vsega zunanjega marketinškega dela je ključni del naše sporočilnosti tudi lastno ustvarjanje vsebin, s čimer zagotavljamo, da naše sporočilo odmeva jasno.

NASTAVITEV LIKVIDNOSTI

Na tehnični fronti smo skrbno načrtovali nastavitev likvidnosti. To vključuje izračun prodajnega pritiska, na podlagi teh izračunov, določanje optimalne velikosti začetnega likvidnostnega bazena in priprava rezerve za zagotavljanje stabilnosti. Poleg tega smo se pripravili tudi na vestanje LP žetonov, da zagotovimo, da je vse pripravljeno za nemoteno delovanje.

VARNOSTNI UKREPI

Varnost je na prvem mestu. Izvedli smo robustne ukrepe proti morebitnim napadom na Telegram in našo spletno stran, hkrati pa razvili strategije za preprečevanje napadov s snajperskimi boti. Napadi s kripto snajperskimi boti vključujejo avtomatizirana orodja, ki hitro spremljajo in izvajajo transakcije v milisekundah, kjer izkoriščajo ugodne trenutke trga na blockchainu veliko hitreje, kot je to človeško mogoče. Naša ekipa je prav tako izvedla obsežne varnostne preglede vseh denarnic projekta in raziskala različne načine podpore uporabnikom, ki so postali žrtve hekerskih napadov.

VESTING POSTOPKI

Eden najpomembnejših vidikov naših priprav je vesting postopek. Prizadevno “deploy-amo” vesting pogodbo, kjer smo poskrbeli, da je vsak korak izveden z natančnostjo. Pomemben del tega je tudi preverjanje denarnic kupcev z vestanimi žetoni. Ta postopek ni zgolj tehnične narave, ampak se dotika tudi ohranjanja zavezanosti k transparentnosti in zaupanju lastnikov žetonov.

Zavedamo se pomena jasnega komuniciranja glede vestinga, zato si lahko, podrobne statistike o vesting pozicijah, ogledate zgoraj. To vam zagotavlja celovit pogled na to, kako so žetoni razdeljeni in vestani.

STROGO DVAKRATNO IN TROKRATNO PREVERJANJE

Ko se približujemo lansiranju, se naša pozornost osredotoča na zagotavljanje, da je vsak vidik lansiranja $CUT žetona brezhiben. To vključuje temeljit pregled vseh nastavitev pametnih pogodb, da zagotovimo, da vse deluje popolnoma tako, kot mora. 

Skrbno sledimo strogemu časovnemu načrtu, ki je bil začrtan vnaprej, koordiniramo med vsemi oddelki, da zagotovimo sinhronizacijo in pripravljenost. To nam omogoča, da se z natančnostjo in namenom spopadamo s pripravami in skrbimo, da vse poteka tako kot mora. Redno ocenjevanje napredka je ključni del našega pristopa. Nenehno ga spremljamo, v odnosu do določenega časovnega načrta, kar nam pomaga pravočasno prepoznati in obravnavati morebitne zamude ali težave, ki bi se lahko na poti pojavile. S tem potrjujemo in omogočamo našo zavezanost k gladkemu in pravočasnemu lansiranju.

Dvakratno preverjanje denarnic uporabnikov, kjer je to potrebno, je prav tako ključni del naših priprav. Ta korak je pomemben da zagotovimo, da je vsak udeleženec ob lansiranju res pripravljen in preskrbljen.

ZAKLJUČNE MISLI

Z nenehnim trudom vsakega člana ekipe smo pripravljeni narediti lansiranje $CUT  žetona mejnik, ki si ga bomo, v CryptoUnity zgodovini, zapomnili za vedno. Navdušenje v naši ekipi se ujema z našo zavezanostjo k zagotovitvi, da bo vse potekalo po načrtu.

Odštevanje do lansiranja $CUT žetona je že v teku in komaj čakamo, da ta trenutek delimo z vami.